Populære produkter
-
Cairn Merinos Touch, inderhandsker, sort
kr. 199,00 -
Cairn Proride D3O Rygskjold vest, sort
kr. 899,00 -
Tilbud
Outhorn Midelo 1/4 zip fleecepulli, herre, sort, 2-pak
kr. 169,00 -
Kama Frida Merino Sweater, dame, blå
kr. 1.199,00 -
4F Oliver, skibukser, herre, sort
kr. 699,00 -
Oakley Fall Line XL, PRIZMÂ, Matte White
kr. 1.490,00 -
Kama Lapon, softshell hue, rød
kr. 499,00 -
Tilbud
Helly Hansen Moss regnbukser, dame, sort
kr. 319,00

Swix Blizzard Heritage Beanie, navy
kr. 299,00
Blizzard huen er lavet i et meget klassisk nordisk design. Materialet har en god tykkelse, så du får en varm hue til de kolde vinterdage.Materiale:95% genanvendt polyester, 5% elastan … læs mere her
Swix Blizzard Heritage Beanie, navy fakta:
- Navn: Swix Blizzard Heritage Beanie, navy
- Pris: Kr. 299.00
- Mærke: Swix
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 999
- Kategori: Huer og pandebånd til herrer
- VareID: 21840-25505-70873
Bestil Swix Blizzard Heritage Beanie, navy fra Swix i dag til kun kr. 299.00 - så sendes den direkte til dig.
Swix Blizzard Heritage Beanie, navy til den aktive vinter
Swix Blizzard Heritage Beanie, navy er tilføjet i shoppen på grund af den store efterspørgsel i vores gruppe af varer Huer og pandebånd til herrer. Der kommer hele lovpligtige 14 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Swix Blizzard Heritage Beanie, navy hos onlineshoppen AktivVinter.dk, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. I det store udvalg af varer kan du helt sikkert finde noget du kan li, som jo fx kan være produktet er på siden. Købes der ind i online webshops er varerne billigere- det skyldes bl.a. at sådan noget som husleje kan være meget lavere, da en god beliggenhed ikke er nødvendig.
Swix Blizzard Heritage Beanie, navy - dine fordele når du køber online
Køber du varer online, giver de dig lidt bedre rettigheder, end hvis du handler i en fysisk butik. Produkter der handles i en dansk shop, skal have 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, en del shops efterhånden giver endnu mere og nogle giver endda et helt års returret. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og det at sammenlligne priser bliver en leg, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan faktisk sammenligne priser super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at være underlagt butikkernes åbningstider. Shoppen sender din produkter til din adresse, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online køen er der slet ikke, når du handler online, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
82 anmeldelser af Swix Blizzard Heritage Beanie, navy
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.