Populære produkter
-
Kama Lapon softshell hue, rød
DKK 399,00 -
Tilbud
Outhorn Midelo 1/4 zip fleecepulli, herre, sort, 2-pak
DKK 199,00 -
Oakley Fall Line XL, PRIZMÂ, Matte White
DKK 1.860,00 -
Cairn Merinos Touch, inderhandsker, sort
DKK 199,00 -
Cairn Proride D3O Rygskjold vest, sort
DKK 899,00 -
Kama Frida Merino Sweater, dame, blå
DKK 1.099,00 -
Hestra Alpine Leather Primaloft skiluffe, sort
DKK 799,00 -
4F Oliver, skibukser, herre, sort
DKK 429,00

Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor
DKK 1.899,00
Smith I/O MAG er blandt de mest moderne skibriller på markedet. I/O MAG er lavet i let og fleksibelt i materiale, hvor linsen sidder helt ud til kanten, så rammen ikke er synlig. Skibrillen har et medium fit.Skibrillerne kommer med to linser, som du super … læs mere her
Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor fakta:
- Navn: Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor
- Pris: Kr. 1899.00
- Mærke: Smith
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 999
- Kategori: Skibriller / ski goggles
- VareID: 19418-23073-63126
Bestil Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor fra Smith i dag til kun kr. 1899.00 - så sendes den direkte til dig.
Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor til den aktive vinter
Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor er en af mange varer her på shoppen og findes i den populære kategori Skibriller / ski goggles. Du får også hele lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor i den kendte webshop AktivVinter.dk, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Her i online shoppens kæmpe udvalg finder mange det de leder efter, og der er det oplagte valg dette produkt. Ved at købe dine varer i en webshop sparer du penge- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.
Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor - dine fordele når du køber online
Når webshops leverer dine produkter, er du sikret lidt bedre rettigheder, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Varer som er købt i en dansk webshop, skal have returret i 14 dage. efter du har foretaget dit køb på nettet, en del shops efterhånden giver endnu mere der kan forlænge din standard returret med både uger og måneder. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og det giver en god gennemsigtighed på priserne, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning på alle tider af døgnet, så længe du er online. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, så du kan vælge det, det er lettes for dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik - det er slut nu, når du handler online køen er der slet ikke, når du handler online, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
61 anmeldelser af Smith I/O MAG, skibriller, White Vapor
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.